Ogłoszenie nie jest ważne

Mata edukacyjna Tiny Love - Mała Księżniczka

100 zł €23 / $26
Damian
Miasto: Malbork
Był online: 2 wrz 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 2 wrz 2013

Opis towaru przez autora:

Witam ! Mam do sprzedania Matę Tiny Love Mała Księżniczka. Używana przez 4 miesiące. Stan idealny. Na zdjęciach wygląda na lekko zagniecioną ale to wynik prania, nie chcieliśmy jej pracować aby nie uszkodzić powierzchni.

Opis produktu:

Bogato wyposażona, duża mata edukacyjna przeznaczona dla dzieci od 0-10 miesięcy: aż 17 rozwojowych czynności, światełka i muzyka, dźwięki muzyki klasycznej i zabawne odgłosy zwierzątek. Barwna duża mata posiadająca 50% więcej powierzchni do zabawy.

Element kick & play to dwie zabawki w jednym: gdy dziecko leży na brzuszku może uderzać w leżącą na podłodze planszę, drugi wariant, gdy planszę przywiążemy pionowo do łuku wówczas dziecko może uderzać w nią nóżkami, za każdym razem gdy dziecko naciska planszę zostaje natychmiast nagrodzone efektami dźwiękowymi (wesoła muzyka lub wesołe odgłosy zwierzaków) i świetlnymi. Istnieje możliwość dostosowania maty w zależności od wieku dziecka, etapu rozwoju i naszych potrzeb: połączone brzegi na obwodzie maty, otwarte brzegi maty oraz brak pałąków. Na pałąkach zawieszone są gryzaczek Motylek, szeleszczący Motylek z grzechotką, grzechotka z koralikami, dzwoneczek- słoneczko o zróżnicowanej strukturze materiałowej, grzechotka Żółwik.

Mata może być również używana do przewijania dzidziusia. Można ją w łatwy i szybki sposób złożyć i wszędzie zabrać ze sobą. Sprawdza się zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wymiary maty rozłożonej:108 x 102cm

Wszystkie produkty firmy TINY LOVE posiadają pozytywną opinię Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, atest PZH a także rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Zapraszam do obejrzenia filmiku:

http:www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7Ah7QrJLBA8

Zapraszam do zakupu !

Stan: Używane