Laguna Estetica - najlepsza klinika medycyny estetycznej Gdynia

Laguna Estetica - najlepsza klinika medycyny estetycznej Gdynia
BiuroLagunaEstetica
Miasto: Gdynia
Był online: 30 lip 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 24

Zamieszczono: 25 maj 2017

Opis towaru przez autora:

Wygląd i kondycja ciała są najlepszym odzwierciedleniem naszego zdrowia oraz ogólnego stanu organizmu. Niestety obecny tryb życia, ciągły pośpiech, stres i wiele innych niekorzystnych czynników odbijają się na nas negatywnie, pozostawiając niechciane zmarszczki, cienie pod oczami, szarą, zmęczoną cerę.

Oprócz tego różne życiowe przejścia i choroby zapisują na naszych ciałach historie w postaci blizn i innych mankamentów, które ciężko jest ukryć.

Z myślą o takich osobach powstała klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.

Jest to nowoczesna placówka, która przywraca nie tylko piękny i młody wygląd, ale również zagubioną pewność siebie i radość życia.

Laguna Estetica to najlepsi lekarze specjaliści z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Ich doświadczenie i wciąż podnoszone kwalifikacje w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i przeszkolonym personelem medycznym dają gwarancję zadowolenia pacjentów.

Oferta kliniki to zabiegi z zakresu:

• Chirurgii plastycznej: ginekomastia, korekcja nosa, korekcja odstających uszu, labioplastyka, lifting twarzy i szyi, operacje żylaków kończyn dolnych, plastyka brzucha, plastyka powiek górnych i dolnych, podniesienie i zmniejszenie piersi, powiększenie piersi oraz przeszczep tkanki tłuszczowej.

• Medycyny estetycznej: korekcja kształtu ust, lifting małoinwazyjny twarzy, peelingi lekarskie, zabiegi kwasem hialuronowym, wygładzanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości, rewitalizacja skóry, fale radiowe i ultradźwiękowe, leczenie trądziku, przebarwień i rozstępów, lifting termiczny, rewitalizacja i fotoodmładzanie, leczenie zmian naczyniowych i fotoodmładzanie, remodeling, odmładzanie i rozjaśnianie skóry.

• Dermatologii i dermatochirurgii: atopowe zapalenie skóry, borelioza, choroby skóry dzieci i dorosłych, grzybice skóry i paznokci, leczenie łuszczycy, leczenie trądziku, skleroterapia, usuwanie przebarwień, zabiegi na wrastające paznokcie.

• Medycyny estetycznej okolic oczu: plastyka powiek górnych i dolnych, operacje kosmetyczne zeza, usuwanie prezbiopii, korekcja „doliny łez”.

Klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni to miejsce cieszące się dużym zaufaniem pacjentów.

Lekarze oraz personel medyczny doskonale rozumieją potrzeby przychodzących tu osób, dlatego oprócz fachowej pomocy w zakresie przywracania pięknego wyglądu, zapewniają spokój, komfort i intymność - tak bardzo potrzebne w całym procesie.

Działanie Laguna Estetica można podsumować trzema słowami: najlepsza jakość, bezpieczeństwo i satysfakcja. Osoby, które chciałby przekonać się o tym na własnej skórze - w dosłownym znaczeniu, mogą skontaktować się z kliniką, mailowo, osobiście lub telefonicznie.

Dane kontaktowe:

Plac Kaszubski 1

81-350 Gdynia

+48 724 707 000

Poniedziałek - Piątek 8:00 do 20:00

Sobota 10:00 - 15:00

http://lagunaestetica.pl/

Więcej zdjęć (3):